Домашня » Конференції » Роль парламентів в досягненні Цілей Сталого Розвитку (ЦСР). Які механізми може використати Верховна Рада України для досягнення ЦСР?

Роль парламентів в досягненні Цілей Сталого Розвитку (ЦСР). Які механізми може використати Верховна Рада України для досягнення ЦСР?

25.02.2019   відбувся Парламентський круглий стіл на тему: «Роль парламентів в досягненні Цілей Сталого Розвитку (ЦСР). Які механізми може використати Верховна Рада України для досягнення ЦСР?» за адресою вул. Грушевського 5, Конференц – зала Верховної Ради України.

З вітальним словом виступили: Ганна Гопко, Народний депутат України, Голова комітету у закордонних справах Верховної ради України «Роль комітетів Верховної Ради у досягненні ЦСР»; Оснат Лубрані, Координаторка системи ООН в Україні та Координаторка з гуманітарних питань «Підтримка ООН Уряду України в імплементації Порядку денного-2030»; Мартін Хаґстрьом, Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні «Підтримка Швеції імплементації Порядку денного-2030»; Вольфганг Біндсеіл, Заступник посла Німеччини в Україні «Підтримка ФРН у досягненні ЦСР в Україні та в світі – ключові пріоритети»

В Панельній дискусії «Інституційні механізми для досягнення ЦСР» взяли участь: Олена Урсу, Заступник Керівника напряму ПРООН «Демократичне врядування» Взаємодія та партнерство для досягнення ЦСР; Ярослав Жаліло, Заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень «Роль Верховної Ради в імплементації ЦСР в Україні, висновки та рекомендації дослідження, підготовленого на замовлення ПРООН»; Наталья Горшкова, Директор департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування Мінекономрозвитку «Роль Уряду України в досягненні ЦСР»; Костянтин Іщейкін, Народний депутат України, Голова підкомітету з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України Комітету Верховної Ради України з питань бюджету «Парламентські механізми аналізу бюджетних видатків»; Віктор Довгань, Заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції «Взаємодія Мінінфраструктури з профільними комітетами Верховної Ради України та міжнародними організаціями щодо досягнення ЦСР 9»; Народні депутати від міжфракційного об’єднання “Зелена Енергія Змін” (‘Green Energy Shift’) «Роль МФО «Зелена Енергія Змін» в інтеграції міркувань сталого розвитку до роботи у парламенті»

Від Інституту активну участь в роботі круглого столу взяли: В. о. директора Інституту Леонід Ільчук, завідувачі відділів Наталя Поляк та Олена Давидюк.

Матеріали круглого столу додаються.

Роль Верховної Ради в імплементації ЦСР в Україні, висновки та рекомендації дослідження

Виберіть мову:

Усі сторінки сайту