Домашня » Новини » Сильна місцева громада – Соціальна місцева громада

Сильна місцева громада – Соціальна місцева громада

       08. 12. 2017 року Відбулося чергове засідання Координаційно-експертної ради з питань соціальної політики Науково-дослідного Інституту праці і зайнятості населення Міністерства соціальної політики України і НАН України в рамках реалізації проекту «Сильна місцева громада – Соціальна місцева громада», що реалізується за підтримки ЮНІСЕФ. Метою  засідання було обговорення показників «Соціального паспорту громади» та  інструментів пріоретизації, а також обговорення за результатами візитів експертів  в регіони.

Окрім того розглядалися такі питання: результати реалізації проекту «Сильна місцева громада – соціальна місцева громада»; презентація соціального паспорту громади та інструменту пріоретизації; обговорення проблем ОТГ, які були виявлені в ході візиту експертів до регіонів.

    В засіданні КЕР взяли участь представники Міністерства соціальної політики України, зокрема: Заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна;   начальник управління у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг Оксана Суліма; начальник управління профілактики соціального сирітства Ірина Пінчук, а також експерт Світового банку Наталія Зінкевич.

Представники громадянського сектору, безпосередні виконавці проекту (Ольга Цвілій, Олена Виноградова) презентували проект соціального паспорту громади за результатами поїздок в ОТГ. Відбулася жвава дискусія щодо його наповнення та внесення змін практично в усі його компоненти.В процесі дискусії Голова правління бюро соціальних та політичних розробок Ростислав Дзундза наголосив на актуалізації соціального паспорту громади, який буде певною відправною точкою для прийняття управлінських рішень керівницвом громади на місцях у всіх сферах її розвитку, особливо у соціальній сфері. По завершенню обговорення заступник директора Інституту з наукової роботи Леонід Ільчук запропонував учасникам дискусії доопрацювати проект соціального паспорту громади та направити його для подальшого обговорення усім зацікавленим сторонам.

 

Виберіть мову:

Усі сторінки сайту