Домашня » Новини » В Одеській області розпочато реалізацію проекту «Надання соціальних послуг в громаді» (за матеріалами УФСІ)

В Одеській області розпочато реалізацію проекту «Надання соціальних послуг в громаді» (за матеріалами УФСІ)

В Одеській області розпочато реалізацію проекту «Надання соціальних послуг в громаді», що впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій за підтримки Японського фонду соціального розвитку та Світового банку. Завдяки впровадженню та реалізації зазначеного проекту в об’єднаних територіальних громадах Одеської області та Тернополі органи місцевого самоврядування й місцевої влади зможуть забезпечити мешканців громад пріоритетними соціальними послугами.

З нагоди відкриття проекту в Одесі 25 квітня 2019 року проведено стартовий інформаційний захід, у якому взяли участь заступники голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський та Сергій Колебошин, заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна, заступник Голови Державної служби зайнятості України Юлія Жовтяк, спеціалісти Світового банку в Україні та Міністерства соціальної політики України, співробітники Українського фонду соціальних інвестицій, представники об’єднаних територіальних громад області та громадських організацій тощо.

Розпочався захід із виступу Олександри Чуркіної, заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції, яка привітала учасників семінару та підкреслила важливість забезпечення мінімального рівня соціальних послуг в громадах, також заступник Міністра наголосила на необхідності впровадження інтегрованої системи соціального захисту населення.

Надання підтримки об’єднаним територіальним громадам для посилення їх спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами, підвищення доступу до соціальної та комунальної інфраструктури громади, поліпшення охоплення послугами вразливих груп населення є пріоритетними напрямками роботи обласної державної адміністрації.

З основними завдання проекту «Надання соціальних послуг в громаді», а також з найближчими організаційними заходами у Одеській області познайомила учасників семінару Євгенія Матюшко, координатор проекту від Українського Фонду Соціальних Інвестицій. Координатор проекту від Світового Банку, спеціаліст з питань соціального захисту Юлія Смоляр розповіла про очікувані результати від впровадження проекту та перспективи, які відкриються перед мешканцями громад найближчим часом.

Генеральний директор Директорату соціальних послуг та інтеграції Міністерства соціальної політики України Юлія Гайдаржи детально зупинилась на актуальних питаннях  впровадження інтегрованої системи соціального захисту населення в умовах децентралізації, зокрема, наголос був на необхідності системного підходу до впровадження соціальних послуг в громадах та їх відповідності державним стандартам, адже якість таких послуг має бути однаково високою і в містах, і в селах. Під час семінару представники громад  мали час для обміну ідеями, думками і досвідом організації соціальних послуг у Одеській області. (Презентація додається)

Презентація Ю. Гайдаржі

Виберіть мову:

Усі сторінки сайту