Домашня » Новини » Засідання робочої групи з розробки професійного стандарту “Фахівець із соціальної роботи”

Засідання робочої групи з розробки професійного стандарту “Фахівець із соціальної роботи”

    10 квітня 2019 року в приміщенні Інституті відбулося засідання робочої групи з розроблення проекту професійного стандарту «Фахівець із соціальної роботи». На засідання прибули представники: Міністерства соціальної політики України; науковці; надавачі соціальних послуг; громадянського суспільства.

    Відкрив засідання В. о. директора Інституту Леонід Ільчук. Він наголосив на важливості розробки даного проекту професійного стандарту із врахуванням попередніх помилок та зауважень з боку освітянської спільноти. Акцентована увага на важливості активної діяльності самої робочої групи від якої залежить якість самого проекту.

   Завідувач відділу удосконалення професійно-класифікаційних та професійно-кваліфікаційних систем Ірина Терюханова подякувала членам робочої групи за активність і бажанні працювати над проектом професійного стандарту, адже він потрібен насамперед громадянам України, які працюють у сфері надання соціальних послуг.

    З презентацією щодо порядку розроблення професійних стандартів виступила науковий співробітник Надія Паршина.

Після завершення презентації члени робочої групи активно включилися до напрацювання трудових функцій за проектом професійного стандарту «Фахівець із соціальної роботи»

Виберіть мову:

Усі сторінки сайту